Αύριο οι ημιτελικοί στο 2ο Εργασιακό Τουρνουά τένις 2010

Εκτύπωση

Αύριο οι ημιτελικοί στο 2ο Εργασιακό Τουρνουά τένις 2010

25/5/10

Με τη συμμετοχή 16 ομάδων και σαφώς μεγαλύτερου αριθμού εργαζομένων σε σύγκριση με την παρθενική διοργάνωση, το 2ο Εργασιακό Τουρνουά τένις 2010 που διεξάγεται στις εγκαταστάσεις του ομίλου Αντισφαίρισης Ρεθύμνου επιφύλαξε εξαιρετικά παιχνίδια σε παίχτες και θεατές!

Το Εργασιακό Τουρνουά τένις 2010 διοργανώνεται από κοινού με το Δημοτικό Αθλητικό Οργανισμό Ρεθύμνης και τον Όμιλο αντισφαίρισης και έχει γίνει πλέον θεσμός στα δρώμενα του Εργασιακού Αθλητισμού.

Τα παιχνίδια των ημιτελικών διεξάγονται την Τετάρτη 26 Μαΐου, ενώ οι νικητές θα αγωνιστούν στον μεγάλο τελικό τις Κυριακής 30 Μαΐου που θα ξεκινήσει στις 18.00. ο μικρός τελικός θα διεξαχθεί το Σάββατο 29 Μαΐου στις 18.00.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα των ημιτελικών: 

1ος ΓΥΡΟΣ 

ΔΑΣΚΑΛΟΙ ? ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ / ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ     3-0
ΔΙΠΛΟ     wo
ΚΑΒΟΥΝΗΣ ? ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝ.     wo
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟΣ ? ΜΥΓΙΑΚΗΣ     wo
 

ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ ? ΓΙΑΤΡΟΙ / ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ     3-0
ΔΙΠΛΟ     9/2
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ? ΚΑΛΟΓΡΙΔΑΚΗΣ     9/0
ΓΑΛΕΡΟΣ ? ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ     9/0 

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΣ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ? ΕΜΠΟΡΟΙ     0-3
ΔΙΠΛΟ     2/9
ΠΕΡΑΚΗΣ ? ΛΥΡΗΣ     3/9
ΚΑΖΙΑΛΕΣ ? ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ     3/9 

ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ ? ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ     3-0
ΔΙΠΛΟ     9/3
ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΑΚΗΣ ? ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ    9/1
ΡΟΥΣΑΚΗΣ ? ΤΣΙΟΜΠΙΚΑΣ     9/2 

ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ 1 ? ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ     3-0
ΔΙΠΛΟ     9/5
ΔΟΝΤΑΣ ? ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ     9/0
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ? ΧΙΡΜΠΑΚΗΣ     9/3 

ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ? ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ     3-0
ΔΙΠΛΟ     9/0
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ? ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤ.     9/2
ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ? ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡ.     9/1 

ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ 2 ? ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ     2-1
ΔΙΠΛΟ     9/10
ΝΟΥΧΑΚΗΣ ? ΒΑΡΒΕΛΗΣ     9/6
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ ? ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ     9/2 

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ / ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ? ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ     0-3
ΔΙΠΛΟ     0/9
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ ? ΚΟΤΣΩΝΑΣ     0/9
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ? ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ     0/9 

2ος ΓΥΡΟΣ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

ΔΑΣΚΑΛΟΙ ? ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ     1-2
ΔΙΠΛΟ     7/9
ΚΑΒΟΥΝΗΣ ? ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ     6/9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΝΟΣ ? ΓΑΛΕΡΟΣ     9/1 

ΕΜΠΟΡΟΙ ? ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ     3-0
ΔΙΠΛΟ     9/2
ΛΥΡΗΣ ? ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΑΚΗΣ     9/1
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ? ΡΟΥΣΑΚΗΣ     9/1

ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ 1 ? ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ     1-2
ΔΙΠΛΟ     6/9
ΔΟΝΤΑΣ ? ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ     9/4
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ? ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ     1/9 

ΞΕΝΟΔΟΧΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ 2 ? ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ     0-3
ΔΙΠΛΟ     0/9
ΝΟΥΧΑΚΗΣ ? ΚΟΤΣΩΝΑΣ     2/9
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ ? ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ     1/9

3ος ΓΥΡΟΣ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

Τετάρτη 26 Μαΐου, 18.00: ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ? ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ
ΔΙΠΛΟ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ? ΚΟΤΣΩΝΑΣ
ΤΣΑΓΛΙΩΤΗΣ ? ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ

Τετάρτη 26 Μαΐου, 20.00: ΕΜΠΟΡΟΫΠΑΛΛΗΛΟΙ ? ΕΜΠΟΡΟΙ   
ΔΙΠΛΟ    
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ? ΛΥΡΗΣ    
ΓΑΛΕΡΟΣ ? ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ    

 

 


« επιστροφή στη κατηγορία Αθλητικά

Σημειρινή ημερομηνία Παρασκευή, 25 Μάι 2018

Αρθρογραφία