ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

Εκτύπωση

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 1ης ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

25/2/10

Στο τέλος της φτάνει η πρώτη φάση του 15ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης που διοργανώνει ο ΔΑΟΡ, σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Κρήτης, υπό την αιγίδα της Νομαρχιακής Αυτοδιοίκησης Ρεθύμνου.

Οι Επιχειρηματίες, Haagen  Dazs, Εκπαιδευτικοί/Ιδιωτικοί Υπάλληλοι και Δήμος Λάμπης πήραν την πρόκριση για το final-8 στην ολοκλήρωση της α φάσης του Β ομίλου, ενώ αυτό το Σαββατοκύριακο θα ολοκληρωθούν και οι αγώνες του α? ομίλου. Στο μεγάλο ντέρμπι του πρώτου ομίλου, οι πτυχιούχοι Φ.Α. υποχρέωσαν σε ήττα τους Ελεύθερους επαγγελματίες μετά από 15 μήνες και φαντάζουν πλέον ως το μεγάλο φαβορί για την πρωτιά στον όμιλο. Το Υπουργείο Εσωτερικών φαντάζει φαβορί για την τρίτη θέση μετά τη νίκη επί του Υγειονομικού και μόνο με αυτοκτονία θα χάσει την τρίτη θέση. Χορηγός των νερών που προσφέρονται στις ομάδες, στη γραμματεία και στη διαιτησία είναι η εταιρία ZAROS.

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Α ΟΜΙΛΟΣ

COURIER/ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 30 - 81
COURIER/ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Παπαδάκης) :Οικονομακης5(1),Παπαγιαννάκης2Παπαδάκης,Λεμπιδάκης3(1)Βροντάκης8,Γεωρβασάκης12
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φοβάκης) Μπαμπινιώτης, Περπίρακης 32,Ξενάκης 28(2)Ηλιάκης 2,Μαρινάκης 2,Σαουνάτσος,Μίχας 16

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/GRECOTEL - SONY CENTER/ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 43-54
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/GRECOTEL (Τρανταλίδης):Βιδιαδάκης 2, ,Τζενεβράκης 11(1),
Ριτσάτος.Τρανταλίδης,Παρτάλιος 12(2),Παπαδογιαννάκης,Κατριτζιδάκης,Τζαγκαράκης 8
Μελλισουργάκης 10,Χερέτης
SONY CENTER/ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ(Λίτινας): Κανελλόπουλος 14
Μαραβελάκης 3,αραμπατζόγλου 8(2),Σακελλαρίδης,Συριανόγλου 9(1),Δρουδάκης 10,Αραμπατζόγλου,Τσιχλης

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ / ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ 68-51
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ(Καλοκύρης):Δαμανάκης 3(1),Παπαδάκης 2,Κιντανόφσκι 27(4)
Κουρκουλός,Φραγκιουδάκης,Γεωργόπουλος 2,Πανταγίας,Καμπούρης,Κωσταντινίδης 1,Κανλής 33(5)
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ (Σιβαρόπουλος):Λαδάκης 21(4),ΣιβαρόπουλοςΤσαρμπόπουλος,3π(1)
Μελαδάκης 2,Σφακιανάκης 6,Μελαδακης 2,Παρασκάκης 6(1),Λαμπρινός,Αντωνογιαννάκης 2,
Κούδας 9,Σκούφογλου.

ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α / ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 59 - 55
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α (Δαμανάκης):Πετράκης,Μιχαλάκης 4,Κακλαμάνος 12 (1),Λαμπαθάκης,Ανυφαντάκης,
Τσαγκαράκης Ν.18 (1),Σταυρουλάκης,Κυριακάκης 4,Παπαδάκης 21(!)
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ(Αντωνογιαννάκης) Καπαρός6(1),Πιοτογιαννάκης,Χατζηδάκης,Αντωνογιαννάκης,
Ρωμανιουδάκης 14(1),Κιαγιαδάκης 20 (2),Κατσαντώνης 9 (1),Ιερωνυμάκης 6



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΟΜΙΛΟΥ
1 ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α 6 1 499 354 12
2 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 6 1 489 328 12
3 ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ 4 2 389 301 10
4 ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ/ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 4 2 308 311 10
5 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/GRECOTEL 3 3 335 320 9
6 ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2 4 336 323 8
7 SONY CENTER/ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 2 4 324 311 8
8 Β?ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ 1 5 202 374 7
9 COURIER/ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 0 6 173 340 5

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Α?ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ/ΙΔΙΩΤ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 53 - 75
Α?ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (Νικολιδάκης):Δαμιανός 11 (1),Παλτατσίδης 2,Καλιβιανάκη 6 (1),
Ασπρούλης,Σταυράκης 3(1),Νικολιδάκης 21 (5),Τασιούλης 3,Πατηταράς 7,Μυρσιλής
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ/ΙΔΙΩΤ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ(Κανακάκης):Μπακογιάννης 11,Κανακάκης 3(1),Γκάτσιας 15(1)
Πατέρας 14,Καλογεράκης 8(1),Ζουμπεράκης 24


ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ"EΚΜΕΚ" - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔΙΩΤ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 59 - 63
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ"ΕΚΜΕΚ"(Θεοδωσουλακης): Τζανακακης, Μαυρομιχελάκης, Κανακάκης 2, Παπαδάκης 26(3)
Απανωμεριτάκης,Αποστολάκης,Παπαδημητρίου 20,Παπαδογιαννάκης 5 ,Χλιουτάκης,Βασιλάκης,Θεοδωσουλάκης 6
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργινάκης): Σαββοργινάκης Μ.18(3),Παπαδομιχελάκης, Τζιμπραγός 6(1), Πετρακάκης 3(1), Μαθιουδάκης 4,Παπαδάκης 20(1), Παπαδογιάννης,Σαββοργινάκης Β.3(1)
Μπαραδάκης 9

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ/ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 94 - 46
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ(Χριστουλάκης):Παλαφούτης Ι.10,Φιτσανάκης,Τζάβαλος 21(2),Σταράκης 4,Καθαράκης 12(2)
Πλεμμένος 16(2),Παλαφούτης Εμμ.21(3)Λυρής 10
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ/ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Φοβάκης):Ηλιάκης,Σταγκουράκης 19,Καπετανάκης 19(3)
Φοβάκης 8,Φρουζάκης,Γιακουμάκης


HAAGEN DAZS/ΥΠΑΛ.ΚΑΦΕ-ΕΣΤΙΑΣΗΣ - ΔΙΕΥΘ.ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ 80 - 66
HAAGEN DAZS/ΥΠΑΛ.ΚΑΦΕ-ΕΣΤΙΑΣΗΣ (Ξενίδης):Πίτερης 7(1),Ξενίδης,Βενιανάκης 8Μαμαλάκης 8,
Βασιλείου,Θερμιώτης 27,Μπονατάκης 6,Μακριδάκης,Γκοτκίτσας 15(3),Πηγουνάκης 3(1),Jovanovic 6
ΔΙΕΥΘYΝΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ (Σταματογιαννάκης):Δούβρος,Αγγελάκης 13,Κουνδουράκης 20(3),
Φωτάκης 4,Σιβαρόπουλος,Βουγιουκαλάκης Μ.5,Φραγκάκος 5,Παπαδάκης Μ.19(1)

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β? ΟΜΙΛΟΥ

1 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 6-1 525 350 13
2 HAAGEN DAS-ΥΠ.ΚΑΦΕ/ΕΣΤΙΑΣΗΣ 6-1 482 421 13
3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 4-3 471 489 11
4 ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ <<ΕΚΜΕΚ>> 4-3 399 436 11
5 ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ/ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 4-3 501 388 11
6 ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ 3-4 430 449 10
7 Α΄ΒΑΘΜΙΑ ΕΚΑΙΔΕΥΣΗ 1-6 340 407 8
8 ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ/ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 0-7 291 603 7

Tο Final-8 θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο 6-7 Μαρτίου, το Final-4 με τους Αγώνες κατάταξης το Σαββατοκύριακο 13-14 Μαρτίου και οι τελικοί αγώνες για τον τίτλο και την κατάταξη στις 27 και 28 του ίδιου μήνα. Όλα τα ματς θα διεξαχθούν στον Πανεπιστημιακό Κλειστό Γυμναστήριο του Γάλλου.

Η 8η και η 9η αγωνιστική του A ομίλου έχει πλέον ως εξής:

8H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ  27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 14.30
Β- ΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ/ΕΛ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ  27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 16.15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ-ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ  27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 18.00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/GRECOTEL
ΣΑΒΒΑΤΟ  27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 19:30
SONY CENTER/N. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-COURIER/ΕΛ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΡΕΠΟ: ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α.

9H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ  28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 14.30
Β- ΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ  28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 16.15
ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ/ΕΛ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ Φ.Α.
ΚΥΡΙΑΚΗ  28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 18.00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/GRECOTEL-COURIER/ΕΛ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 19.30
SONY CENTER/N. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

ΡΕΠΟ: ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ



 


« επιστροφή στη κατηγορία Ρέθυμνο

Σημειρινή ημερομηνία Πέμπτη, 14 Δεκ 2017

Αρθρογραφία