Στην προημιτελική φάση μπαίνει το Εργασιακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11Χ11 «Κώστας Κυραμαριός»

Εκτύπωση

Στην προημιτελική φάση μπαίνει το Εργασιακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11Χ11 «Κώστας Κυραμαριός»

Και τώρα αρχίζουν τα δύσκολα! Μετά την περαίωση της Α φάσης του Εργασιακού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 11Χ11 «Κώστας Κυραμαριός», οι οχτώ ομάδες που προκρίθηκαν στα προημιτελικά θα επιχειρήσουν να φτάσουν μέχρι και την κατάκτηση της 1ης θέση. Και αυτό το εργασιακό πρωτάθλημα φέρει το όνομα «Κώστας Κυραμαριός» μετά από σχετική απόφαση του Δημοτικού Αθλητικού Οργανισμού Ρεθύμνου, προς τιμήν του ακούραστου υπηρέτη του Εργασιακού Αθλητισμού, ο οποίος έφυγε τόσο άδικα και ξαφνικά από κοντά μας.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των δύο τελευταίων αγωνιστικών της Α Φάσης:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α ΦΑΣΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

 

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

   3-2

 

AQUILA

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

   0-3 α,α

 

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/ΔΑΣΚΑΛΟΙ

   3-5

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

 

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

   2-2

 

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

   0-3*

 

AQUILA

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

  0-3 α,α

 

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α ΦΑΣΗ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΕΜΠΟΡΟΙ

    3-0

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

Ο.Τ.Α./ ΑΓΡΟΤ/ΣΜΟΣ

    3-0 α.α

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

    0-3 α.α

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΕΜΠΟΡΟΙ

Ο.Τ.Α./ ΑΓΡΟΤ/ΣΜΟΣ

    3-0 α,α

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

    1-1

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

    0-3 α.α

Η τελική βαθμολογία στους δύο ομίλους (προκρίθηκαν οι 4 πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο)
Α ΦΑΣΗ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

α/α

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

 1

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 5

 3

2

-

18-10

11

  2

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

 5

 3

1

1

19-9

10

 3

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 5

 2

1

2

8-11

7

4

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

 5

 2

1

2

13-9

7

 5

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ*

 5

 2

-

3

7-8

3

6

AQUILA

 -

 -

-

-

-

-

 

 *Η ομάδα των Γιατρών/Γ.Ν.Ν.Ρ. έχει ένα μηδενισμό και -3 βαθμούς
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

                     

α/α

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓ.

Ν

Ι

Η

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

 1

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

 5

3

2

-

13-1

11

 2

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ.

 5

3

1

1

9-3

10

  3

ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 5

3

1

1

14-1

10

 4

ΕΜΠΟΡΟΙ

 5

3

-

2

8-9

9

 5

Ο.Τ.Α. /ΑΓΡΟΤΕΣ

 5

1

-

4

3-18

0

 6

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

 -

-

-

-

-

-

Το πρόγραμμα της προημιτελικής φάσης, των ημιτελικών και του μεγάλου τελικού της διοργάνωσης:

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (8)

ΖΕΥΓ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Α

ΔΕΥΤΕΡΑ

06/07/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
/ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΕΜΠΟΡΟΙ

Δ

ΠΕΜΠΤΗ

09/07/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

ΤΡΑΠΕΖΕΣ
/ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10/07/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

Γ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/07/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (4)

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ

13/07/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ Α

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ Β

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/07/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ Γ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ Δ

 

ΤΕΛΙΚ0Σ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/07/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ Α,Β

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ Γ,Δ

 

 


« επιστροφή στη κατηγορία Αθλητικά

Σημειρινή ημερομηνία Δευτέρα, 25 Σεπ 2017

Αρθρογραφία