To πρόγραμμα της Α φάσης του Εργασιακού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 11Χ11 «Κώστας Κυραμαριός»

Εκτύπωση

To πρόγραμμα της Α φάσης του Εργασιακού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 11Χ11 «Κώστας Κυραμαριός»

Από τον Δημοτικό Αθλητικό Οργανισμό Ρεθύμνου ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της α φάσης του Εργασιακού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 11Χ11 «Κώστας Κυραμαριός». Στον προημιτελική φάση προκρίνονται οι τέσσερεις πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο, οι οποίες μετά από νοκ-άουτ παιχνίδια προκρίνονται στα ημιτελικά. Από τις τέσσερεις ομάδες που θα περάσουν στα ημιτελικά, θα προκύψει το ζευγάρι του μεγάλου τελικού.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο ομίλων:
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α ΦΑΣΗ
                                                                                           

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΤΡΙΤΗ

 09/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/
ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/
ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

      

ΠΕΜΠΤΗ

 11/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ

AQUILA

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 12/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΤΡΙΤΗ

16/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/
ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ

 

ΠΕΜΠΤΗ

18/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/
ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 

19/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

AQUILA

 

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 22/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 

ΤΡΙΤΗ

 23/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

AQUILA

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/
ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 26/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/ΔΑΣΚΑΛΟΙ

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 29/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ/
ΔΑΣΚΑΛΟΙ

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

 

ΤΡΙΤΗ

 30/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΓΙΑΤΡΟΙ/Γ.Ν.Ν.Ρ

ΤΡΑΠΕΖΕΣ/
ΛΟΓΙΣΤΕΣ/Μ.Μ.Ε

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 03/07/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

AQUILA

ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α ΦΑΣΗ 
                                                                                                                

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

10/06/09

18:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΜΠΟΡΟΙ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

 

        -//-

10/06/09

19:30

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ο.Τ.Α./ ΑΓΡΟΤ/ΣΜΟΣ

ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 

 

 

 

 

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

    3-0 α.α

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

         ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

 15/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΜΠΟΡΟΙ

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

 17/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 

 

 

 

 

Ο.Τ.Α./ ΑΓΡΟΤ/ΣΜΟΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

    3-0 α.α

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 24/06/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΕΜΠΟΡΟΙ

 

 ΠΕΜΠΤΗ

 25/06/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

Ο.Τ.Α./
ΑΓΡΟΤ/ΣΜΟΣ

 

 

 

 

 

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

    0-3 α.α

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

ΤΕΡΜΑΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

 01/07/09

19:00

ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΕΜΠΟΡΟΙ

Ο.Τ.Α./ ΑΓΡΟΤ/ΣΜΟΣ

 

 ΠΕΜΠΤΗ

 02/07/09

19:00

ΜΙΣΙΡΙΩΝ

ΔΗΜΟΣ/Δ.Ε.Υ.Α.Ρ

ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ

 

 

 

 

 

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ

ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

    0-3 α.α



 

« επιστροφή στη κατηγορία Αθλητικά

Σημειρινή ημερομηνία Πέμπτη, 14 Δεκ 2017

Αρθρογραφία